تهاتر مصالح ومنصوبات با واحدهای در حال احداث یا آماده تحویل

در راستای حمایت از صنعت ساختمان کشور و کمک به انبوه سازان محترم جهت تکمیل پروژه های نیمه تمام ،  در تهران و سراسر کشور مجموعه ” حامیان مالی وحقوقی صنعت ساختمان ایران با ارائه راهکارهای حمایتی ، از جمله  تهاتر مصالح ساختمانی با واحدهای در دست احداث با درنظر گرفتن موارد حقوقی و اخذ تضامین لازم و حفظ منافع طرفین امکان تهاتر مصالح و دستمزد با واحد های احداثی را فراهم اورده است.

این امر از سوی انبوه سازان بسیار مورد توجه قرار گرفته و بسیاری از پروژه های ساختمانی با این شیوه به اتمام رسیده است.

در زمینه منصوبات چوبی از جمله درب های وروردی ، اتاقی ، کابینت و … این مجموعه با همکاری صنایع چوب آبچر اقدام  به نصب منصوبات چوبی بصورت تهاتر با واحدهای احداث شده نموده است

در زمینه انواع سنگ نما ، کف ، مرمریت و … این مجموعه با همکاری کارخانجات سنگبری معتبر استان مرکزی ، اصفهان و فارس اقدام به تامین و تهیه سنگ های مرغوب مطابق نظر کارفرما در پروژه های ساختمانی تهران و کلانشهر ها بصورت تهاتر با واحدهای احداثی نموده است.

در خصوص انواع پنجره های دو جداره UPVC و آلمینیومی این مجموعه با همکاری تولیدکنندگان مطرح ومعتبر کشور امکان تهاتر انواع پنجره با واحدهای در حال احداث فراهم میباشد .

درخصوص انواع کاشی و سرامیک ، چینی آلات ، شیرآلات  با تنوع بسیار زیاد و با کیفیت بسیار مرغوب مطابق نظر و سلیقه کارفرما امکان تهاتر در این خصوص نیز با واحدهای در حال احداث فراهم میباشد.

در خصوص نصب وراه اندازی آسانسور و انواع پله برقی این مجموعه با همکاری شرکنهای معتبر زیرنظر سندیکا و ارائه گواهی استاندارد ، امکان تهاتر با واحدهای در حال احداث در این خصوص نیز فراهم میباشد .

در خصوص سایر مصالح و منصوبات امکان تهاتر فراهم میباشد لطفا” جهت مشاوره و هماهنگی لازم با مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید